Drage učenke in učenci, spoštovani starši.

V prihodnjem tednu, vam učitelji poleg pouka na daljavo pripravljajo tudi dneva dejavnosti, ki bosta veljala za vse učence šole, torej za vse razrede in za vse podružnične šole.

V ponedeljek, 6. 4., bomo izvedli športni dan.

Danes tekom dneva boste na povezavi Navodila za ŠD na daljavo-1 dobili osnovna navodila naših športnih pedagogov. Dobili jih boste tudi starši na elektronske naslove. Podrobnejša vsebina dela bo objavljena v nedeljo zvečer na spletni strani šole med OBVESTILI. Dejavnosti bodo pripravljene tako, da jih boste lahko izvajali v vaših domovih z domačimi rekviziti.

Gradiva za pouk, ki bo potekal v torek, sredo in četrtek bodo učitelji objavili v ponedeljek zvečer na tak način, kot ste ga vajeni oziroma tako kot ste pouk izvajali v preteklem tednu.

V petek, 10. 4., bomo izvedli kulturni dan.

Vsa navodila za izvedbo kulturnega dne bomo objavili v četrtek zvečer na spletni strani šole med OBVESTILI.

Ta konec tedna pa vam želimo, naj bo čimbolj prijeten in sproščujoč.

Marko Primožič, ravnatel