Prvi dan začnejo učenci od 2. do 5. razreda s poukom ob 8.00. Razredniki bodo učence sprejeli pred šolo ob 7.50.

PRVOŠOLKE IN PRVOŠOLCI

Prvošolke in prvošolci, vpisani v  PŠ Sv. Lenart, so prvi šolski dan vabljeni v šolo ob 11.15. Sprejeli vas bomo skupaj s starši za šolo, nato pa se bomo na varni varnostni razdalji in z zaščitno masko (starši) premaknili v telovadnico. V kratkem programu, ki so ga pripravili za njih ostali učenci, jih bo nagovoril župan Občine Škofja Loka, predstavnik SPVCP, policist in ravnatelj, nato se bodo srečali s svojima učiteljicama, ki jih bodo po oddelkih odpeljale v učilnico, kjer se bodo dobro uro spoznavali s sošolci, učiteljicami in se malo pozabavali. S starši bomo v tem času izpeljali roditeljski sestanek kjer vam bomo predstavili kako bo organizirano šolanje vašega otroka na naši šoli, pogovorili se boste z ravnateljem in učiteljico ter tako dobili odgovore na posamezna vprašanja pred pričetkom novega šolskega leta. Po končani prvi uvodni uri vam bo druga učiteljica pripeljala otroke na igrišče za šolo, da jih boste lahko odpeljali domov oz. na sladoled/sadje v spomin na prvi šolski dan.

Vsa ostala obvestila dobite tukaj.