Spoštovani starši, skrbniki, drage učenke in učenci!

S 1. decembrom bo v času pouka na daljavo možna izposoja gradiva iz naše šolske knjižnice. Postopek izposoje bo potekal v skladu z ukrepi za zajezitev epidemije novega koronavirusa in bo zato prevzem naročenega gradiva pred šolo.

Izposoja bo potekala takole:

1. Učenci v sistemu COBISS/OPAC preverite, ali je knjiga, ki si jo želite izposoditi, na voljo v naši knjižnici. Pri iskanju uporabite akronim OSIGSL (OŠ Ivana Groharja, Škofja Loka)

Če želite, si pri izbiri gradiva lahko pomagate s priporočilnimi seznami knjig

za bralno značko, ki jih najdete na naši spletni strani: https://www.groharca.si/bralna-znacka/

1. Izberete lahko največ tri knjige naenkrat.
  2. Knjižničarki na elektronski naslov knjiznica@os-igroharja.si sporočite, katere knjige bi si želeli izposoditi. Zraven NUJNO dopišite ime in priimek učenca in razred, ki ga obiskuje.
  3. Knjižničarka vam bo po elektronski pošti sporočila datum in uro prevzema gradiva.
  4. Gradivo prevzamete pred vhodom v šolo.
  5. Gradivo boste vrnili, ko se bo ponovno pričel pouk v šoli.

Želim vam veselo branje

Knjižničarka: