Spoštovani starši, učenke in učenci!

Brezskrbni počitniški dnevi se počasi iztekajo in novo šolsko leto že trka na šolska vrata. Za lažji začetek vam posredujemo nekaj informacij.

Pouk v šolskem letu 2021/22 se bo začel v SREDO, 1. 9. 2021.

UČENCI 2., 3., 4. IN 5. RAZREDA NAJ PRIDEJO V ŠOLO OB 8.00. KOMBI BO PELJAL IZ SPODNJE LUŠE OB 7.35.

S seboj prinesite dobro voljo in šolske potrebščine.

Jutranje varstvo prvi šolski dan ne bo organizirano.

UČENCI 1. RAZREDA NAJ PRIDEJO V ŠOLO V SPREMSTVU STARŠEV OB 11.00.

S poukom bomo zaključili ob 12.10. Po končanem pouku bo kombi učence odpeljal domov ob 12.20.

Podaljšano bivanje bo organizirano do 15.30. Starše prosimo, da se pogovorite z otroki, do kdaj bodo prvi dan ostali v podaljšanem bivanju in če bodo na kosilu. Prosimo, da nas o tem pisno obvestite.

Tudi letos bomo morali upoštevati navodila Nacionalnega inštituta za javno zdravje (v nadaljevanju NIJZ). Protokoli ravnanja za zmanjšanje tveganja in širjenja okužb bodo objavljena kasneje.

V šolo samo zdravi učenci in učenke!

Tudi za to šolsko leto velja osnovno izhodišče, da lahko prihajajo v šolo SAMO ZDRAVE OSEBE (učenci, zaposleni, obiskovalci). Prosimo vas, da se starši tega dosledno držite in pokažete svojo odgovornost do otrok, sebe, sorodnikov ter tudi do vseh učencev in učenk ter zaposlenih, ki vstopamo v vzgojno-izobraževalni proces.

Delavci šole vam želimo uspešen in čim bolj prijeten začetek novega šolskega leta.