Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Brezskrbni počitniški dnevi se počasi iztekajo. Novo šolsko leto se bo pričelo v petek, 1. septembra 2023.

Jutranje varstvo prvi šolski dan ne bo organizirano.

Sprejem prvošolcev na PŠ Sv. Lenart bo ob 11.00.

Pouk za učence od 2. do 5. razreda se bo pričel ob 8.00. Šolska vrata bomo odprli ob 7.30.

Učenci 2. in 3. razreda naj prvi šolski dan pridejo v šolo s šolsko torbo, v kateri naj bo mapa, zvezki, beležka in peresnica. V šoli bodo dobili delovne zvezke, ki jih boste doma zavili in podpisali.

Učenci 4. in 5. razreda naj prvi dan s seboj prinesejo šolske potrebščine, ki jih potrebujejo pri SLJ in MAT.

Podaljšano bivanje

Za učence od 2. do 5. razreda, ki ste se prijavili za podaljšano bivanje, bo le-to organizirano takoj po pouku do 16.00. Starše prosimo, da se pogovorite z otrokom, do kdaj bo prvi dan ostal v podaljšanem bivanju. Učencem to zapišete v beležko ali sporočite preko e-pošte: maja.habjan@os-igroharja.si.

Prehrana

Malica bo organizirana že prvi dan za vse učence, kosilo pa bo za učence, ki se bodo ta dan prijavili v OPB.

Šolski prevoz

Vozni red za prvi šolski dan bo objavljen na spletni strani šole, v torek, 29. 8. 2023.

DELAVCI ŠOLE VAM ŽELIMO USPEŠEN IN ČIM BOLJ PRIJETEN ZAČETEK NOVEGA ŠOLSKEGA LETA.