Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

POUK ZA UČENCE OD 2. DO 5. RAZREDA SE BO V ŠOLSKEM LETU 2024/25 PRIČEL V

PONEDELJEK, 2. 9. 2024, OB 8.00.

UČENCI 1. RAZREDA NAJ PRIDEJO V ŠOLO V SPREMSTVU STARŠEV OB 11.00.

Jutranje varstvo (po novem razširjeni program) prvi šolski dan ne bo organizirano.

Pouk za učence od 2. do 5. razreda se bo pričel ob 8.00. Šolska vrata bomo odprli ob 7.30.

Učenci 1., 2. in 3. razreda naj prvi šolski dan pridejo v šolo s šolsko torbo, v kateri naj bo mapa, zvezki, beležka in peresnica. V šoli bodo dobili delovne zvezke, ki jih boste doma zavili in podpisali.

Učenci 4. in 5. razreda naj prvi dan s seboj prinesejo peresnico, beležko, mapo in zvezek za SLJ.

Podaljšano bivanje

Za učence od 2. do 5. razreda, ki ste se prijavili za podaljšano bivanje (po novem razširjeni program), bo le-to organizirano takoj po pouku do 15.40. Starše prosimo, da se pogovorite z otrokom, do kdaj bo prvi dan ostal v podaljšanem bivanju. Učencem to zapišete v beležko ali sporočite preko e-pošte: maja.habjan@os-igroharja.si.

Prehrana

Malica bo organizirana že prvi dan za vse učence, kosilo pa bo za učence, ki se bodo ta dan prijavili v OPB (po novem RAP).

Šolski prevoz

Vozni red za prvi šolski dan bo v četrtek objavljen na spletni strani šole.

Lepo vas pozdravljamo,

Maja Habjan, Jera Šuštar, Liza Ramoveš, Tinkara Plestenjak, Klara Jelovčan, Tjaša Jarc, Gorazd Pintar in Malči